Acarlar Mahallesi,Martı Sokak

No: 295 Beykoz/  İstanbul

土耳其投资入籍项目
WiklundKurucuk Istanbul Immigration Law

FOLLOW US:

 • Google+ - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle
 • Facebook - White Circle
 • YouTube - White Circle

 

 

PORTEKİZ ALTIN VİZE (GOLDEN VISA) HUKUKİ DANIŞMANLIK-AVUKATLIK BÜROSU-PORTEKİZ ALTIN VİZE AVUKATI

Portekiz'in ünlü Yatırım Firması BWA Group Across ile WiklundKurucuk Hukuk Bürosu Türk vatandaşlarına Portekiz Altın Vizesi (Portekiz Golden Visa ) kapsamında yatırım danışmanlığı, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi ve bu konuda işbirliği yapılması hususlarında anlaşmışlardır.

Portekiz'in ünlü Yatırım Firması BWA Group Across ile WiklundKurucuk Hukuk Bürosunun imzalamış olduğu anlaşma doğrultusunda artık Türk Vatandaşları da Portekiz'den ev alarak yatırımcılar için özel olarak düzenlenmiş olan oturma izni alma olanağından bizim aracılığımız ile faydalanabilecekler, Türk ve Portekizli Avukatlar nezaretinde tüm alım satım ve başvuru süreci tamamlanarak hem Portekiz'de ev sahibi olup hem de oturma izni alarak aileleri ile birlikte Avrupa'da sınırsız dolaşım hakkını elde edebileceklerdir.    

Portekiz Altın Vize (Golden Visa) Avukatı ve Portekiz Altın Vize (Golden Visa )Avukatlık, Danışmanlık ve Hukuk Bürosu

Bizimle Altın Vize kapsamında Portekiz'den ev alın, Oturma İzni Avukatlarımız aracılığı ile siz ve aileniz Portekiz Oturma İzni alarak Avrupa Birliği Vatandaşı olsun. 

Portekiz Vatandaşlığına açılan Altın Kapı;Portekiz Altın Vizesi-Portekiz Golden Visa 

 

Portekiz Altın Vize uygulaması ile Türk Yatırımcılar artık hem Portekiz'de ev sahibi olup hem de oturum yani Portekiz Oturma İzni alarak aileleri ile birlikte Avrupa'da vizesiz dolaşım hakkını elde edebilecekler. Portekiz'den ev alma ve Portekiz'de yatırımcılar için altı vize ve oturma izni uygulaması.

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Avukatı
Portekiz Oturma İzni.

TÜRKİYE'DE PORTEKİZ ALTIN VİZE (GOLDEN VISA) AVUKATI, PORTEKİZ OTURMA İZNİ AVUKATI,PORTEKİZ ALTIN VİZE (GOLDEN VISA) AVUKATI VE PORTEKİZ VATANDAŞLIĞI AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, PORTEKİZ'DE EV ALARAK YATIRIM YAPMA,PORTEKİZ OTURMA İZNİ ve PORTEKİZ VATANDAŞLIĞI ALMA FIRSATI.

   

Portekiz Hükümeti; Ekim 2012 yılında çıkardığı bir yasa ile AB üyesi olmayan ülke vatandaşlarına aşağıdaki yatırımlardan birini Portekiz'de yapmaları koşulu ile 5 yıllık geçici oturma izni verilmesine ilişkin yasayı yürürlüğe koymuştur. Bu fırsatı yakalamak ve hem yatırım yaparken hem de siz ve aileniz için Avrupa'da sınırsız dolaşım hakkı veren oturma iznini alabilmek artık çok basit.

PEKİ PORTEKİZ'DE YENİ BİR YAŞAMA YELKEN AÇMAK ve AVRUPA BİRLİĞİ ÜYESİ BİR ÜLKEDE OTURMA İZNİ SAHİBİ OLMAK İÇİN NE GEREKLİ?

 • €500,000 (AVRO) değerinde yada bu değerin üstünde bir ev satın almanız halinde,(30 yılın üzerinde yaşı olan evler için bu rakam 350,000 AVRO'dur.)

 • yada

 • €1,000,000 (AVRO) üzerindeki bir paranın transfer edilmesi halinde,

 • yada

 • En az 10 kişiye istihdam sağlayacak bir şirketin Portekiz'de kurulması halinde,

 • bu fırsatı elde ederek Portekiz'de sizin ve aileniz için yeni ve güvenli bir yaşam kurmanız çok ama çok kolay.

Altın Vize Golden Visa anahtarı ile Portekiz vatandaşlığının kapıları Türklere açılıyor.

SİZİ BURDAN ALIYORUZ!!!!!

Bizim ile birlikte bu programa dahil olan kişiler kendilerine sunacağımız çeşitli paketlerden birini değerlendirmek sureti ile bizim ile birlikte Portekiz'e gidip, tarafımızca ayarlanmış oteline yerleşip, hem Portekizin tadını çıkarabilecek hem de  nezaretimizde ilgili tüm projeleri gezip dilediği projeden ev sahibi olabilecektir. 
Müvekkilimiz evini beğenip almaya karar verdikten sonra Büromuz Avukatları ve Portekizli Avukat Ortaklarımız tarafından satış ve devir işlemleri tamamlanacak ve Müvekkilimiz ve ailesi için  için eş zamanlı olarak aynı gün Portekiz Oturma İzni başvurusu yapılacaktır. Söz konusu devir işlemleri tamamlandıktan ve oturma izni başvurusu yapıldıktan sonra müvekkilimiz istediği zaman Türkiye'ye dönüş yapabilecektir.
Oturma izin başvuru süreci tamamlandıktan ve müvekkilimizin ve aile fertlerinin oturma izni çıktıktan sonra kendileri ile birlikte Portekiz'e gidilerek oturma izni ve diğer evrakların kendilerine teslim edilmesi sağlanacak ve Müvekkilimiz diler ise bizim aracılığımız ile evini kiraya vererek kira geliri de elde edebilecektir.
NEDEN PORTEKİZ?

1- Bize yani Türklere çok ama çok benziyorlar. Avrupalının genel soğuk ve yabancıları dışlayan havasından çok uzak ve bizim gibi insanlar hem dost canlısı hem de yardım sever. Gurbet acısı çekmeyeceğiniz aksine kendinizi memleketinizde hissedeceğiniz bir ortam var. Tabi memlekete artı olarak sayılabilecek bir çok güzel şey de cabası.

2- Güvenlik: Oldukça huzurlu ve güvenli bir ülke. Ülkede suç oranları oldukça düşük ve terör yok. Kimse size yabancı, göçmen muamelesi yapmıyor ve herkes birbiri ile eşit.

3- Portekizliler 'de bizim gibi hayatı fazla ciddiye almıyor ve hayatı kendi tarzlarında ve rahat yaşıyorlar. Bu sebeple kendinizi Türkiye'de yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. 

4-Üst düzeyde ve dünya çapında  okullar, kolejler ve üniversiteler mevcut ve çocuğunuz için muhteşem bir eğitim fırsatı var.

5-Avrupa'da sizin ve ailenizin serbest dolaşım hakkınız mevcut.

6-Muhteşem balık ürünleri, denizi ve doğal güzellikleri Türkiye'yi aratmıyor.

7- Hayat diğer Avrupa Ülkelerine nazaran çok daha ucuz.

8- Uluslararası Araştırmalara göre göçmenlerin en mutlu ve huzurlu olduğu en iyi ikinci ülke.

9- Tüm bu güzellikleri yaşar iken Türkiye'deki yakınlarınız sadece size 4 saat uzaklıkta.

10- Banka kredisi alarak Portekiz Yatırımcı Oturma İzni kapsamında ev yatırımı yapabilmek mümkün.

11-Oturma iznine sahip olduğunuz dönem içerisinde sürekli Portekiz'de kalmak ve burada ikamet etmek gibi bir zorunluluk yok. Başlangıç aşamasında yılda 1 hafta Portekiz'de kalmanız yeterli.

12- Altın Vize sahibi yatırımcı 5 yılın sonunda (1 yıllık oturma izni +2 yıllık oturma izni +2 yıllık oturma izni =5 yıl )  süresiz oturma iznine, 6.yılın sonunda ise Portekiz Vatandaşlığına başvurma hakkı elde edebiliyor.

Son aldığımız resmi verilere göre 2017 yılının Ocak ve Şubat aylarında Portekiz Göçmen Bürosunun Portekiz'den ev alan 13 Türk Vatandaşı yatırımcıya Altın Vize uygulaması kapsamında oturma izni verdiği ve bu programın başladığından bu yana toplam 42 Türk Vatandaşının oturma izni aldığı ve Türk Vatandaşlarının Portekiz yatırımcı oturma iznine yüksek oranda artan bir ilgileri olduğu belirtilmektedir.

Yeni bir hayat için bizim ile irtibata geçin.

Portekiz Ofisimiz:

www.across.com.pt
www.bwagroup.com.pt

Avª 5 de Outubro nº 125, 1º
1050–052 Lisboa, Portugal
+351 217 817 220
+351 913 705 474

İstanbul Ofisimiz:

Adres: Acarlar Mahallesi, Beykoz Konakları
Martı Sokak PK:295  Beykoz/ İstanbul-Türkiye
Telefon: +90  216 539 09  90 – +90 530 900 90 21
Email: info@wiklundkurucuk.com 
              www.wiklundkurucuk.com          
     

 

 

PORTEKİZ ALTIN VİZE (GOLDEN VISA ) AVUKATI