Law Firm Istanbul

Law Firm Istanbul

مكتب محاماة في تركيا

مكتب محاماة في تركيا

Türk-Katar İşbirliği

Türk-Katar İşbirliği

مكتب محاماة في تركيا

مكتب محاماة في تركيا

Law Firm Istanbul

Law Firm Istanbul

#QatarTurkey

#QatarTurkey

Law Firm Istanbul

Law Firm Istanbul

律師事務所在土耳其

律師事務所在土耳其

Simplicity in Law 

Intellectual Property Law Firm in Istanbul,Turkey

WiklundKurucuk Avukatlık Bürosu merkezi İstanbul'da 
 bulunan 
butik bir hukuk bürosudur.

Büromuzun temelleri 1972 yılında aile büyüklerimiz Avukat Murat Atım ve Avukat Aysın Atım tarafından İstanbul'da atılmıştır.

Büromuz klasik ve geleneksel hukuk anlayışı ile modern ve yenilikçi hukuk tarzının uyumlu birleşiminin en güzel örneklerinden biridir.

WiklundKurucuk Hukuk Bürosu yerli ve yabancı müvekkillerine  avukatlık ve  hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Büromuz kurulduğu tarihten bu yana yerli ve yabancı firmalara, gerçek kişi ve kuruluşlara sahip olduğu hukuki uzmanlık alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Büromuz; uzmanlık alanları olan Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Bankacılık ve Finans Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Taşıma Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İcra Hukuku ve Reklam Hukuku alanlarında yazılı ve sözlü hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, Mahkemelerde, İcra Dairelerinde, Kamu kurum ve kuruluşlarında ve her türlü sözleşme müzakerelerinin yürütülmesinde yerli ve yabancı müvekkillerini temsil etmekte ve onların hak ve menfaatlerini savunmaktadır.

Bu hizmetler, birlikte çalıştığımız müvekkillerimizin tüm ulusal ve uluslararası sözleşmelerinin incelenmesini, hazırlanmasını, gerektiğinde bunların müzakerelerini, tüm dava ve icra takiplerinin yürütülmesini, şirketlerin tüm genel kurul süreçlerinin ve corporate işlemlerinin yönetimini ve her türlü hukuki, icrai ve cezai işleminin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Büromuz, mevcut çekirdek kadrosu ile 48 senedir kurumsal şirketlere sürekli hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olduğu gibi, ayrıca zaman zaman görevlendirildiği projelerin büyüklük ve kapsamına göre uzman kişilerden oluşan farklı proje ekipleri oluşturmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büromuz müvekkillerine İngilizce, Türkçe, Rusça, Arapça ve İsveççe dillerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

WiklundKurucuk Hukuk Bürosu ; uzmanlık alanları kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması, dava ve icra takiplerinin yürütülmesi ve günlük hukuksal işlemlerin yerine getirilmesi gibi hukuki hizmetleri "Aylık Çalışma" adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara düzenli olarak sunmaktadır.

Böylelikle bizden sürekli hukuki danışmanlık hizmet alan ve bu sisteme dahil Şirket ve Kuruluşlar atacakları her adım öncesinde hukuki yönden tarafımızca bilgilendirilerek ve bilinçlendirilerek, henüz hukuki problem ile karşılaşmadan önlemini alıp hukuksal problemin doğması önlemiş yada böyle bir problem yaşansa dahi kendilerini hukuki açıdan güvence altına almış olacaklardır.

Telif Hakları Hukuku Avukatı İstanbul-Reklam Hukuku Avukatı İstanbul
Law Firm Istanbul
Law Firm Istanbul WiklundKurucuk is comprised of competent Lawyers in Istanbul,Turkey, multinational and multi-jurisdictional Lawyers in Istanbul Turkey,Turkish Solicitors.
Law Firm Istanbul WiklundKurucuk is comprised of competent Lawyers in Istanbul,Turkey, multinational and multi-jurisdictional Lawyers in Istanbul Turkey,Turkish Solicitors.
Bize sorularınızı aşağıdaki form aracılığıyla iletebilirsiniz. Deneyimli avukatlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Acarlar Mahallesi,Martı Sokak

No: 295 Beykoz/  İstanbul

土耳其投资入籍项目
WiklundKurucuk Istanbul Immigration Law

FOLLOW US:

  • Google+ - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle